Moje lekce

Tělo a mysl spolu nepostradatelně souvisí.

Vše je o převzetí vlastní zodpovědnosti a přijetí SEBE SAMA. Autenticita.

Vlastní zodpovědnost není nikterak pohodlná, ale vyplácí se, jelikož jde o žití ve svobodě. Vlastní zodpovědnost je například, když se odvážím jít na první hodinu jógy sám za sebe, nebo když začnu chodit pravidelně...Ale není ta zodpovědnost jenom o józe. Lze ji přebrat i v životě. Třeba při nemoci, že se zeptám sama sebe: "Proč se mi tohle děje? Čím je to důsledkem? Můžu něco změnit?" Není to vůbec jednoduché. A co je hodně důležité - BEZ VÝČITEK! Opravdu si nic z toho nedávat za vinu, jen jemně pátrat. A takto bychom mohli pokračovat dále a dále. Ano, je pohodlnější žít v jistotě a komfortu. Ale za mě to vůbec není radostnější. Ona ta neustálá změna vás vede do úplné blaženosti a spokojenosti. Je to překrásné. Přeji to ze srdce každé živé bytosti!
PŘIJETÍ SE. Milovat se takoví, jací skutečně jsme. Bylo v nás vypěstované se stále o něco snažit, někam se posouvat, někam to dotáhnout... Ale pak zjistíte, jak je to těžké se milovat přes tyto všechny nánosy a balast, který v nás byl (nevědomě) vypěstován. Zde pak není žádný vzor, ani konkurence. Je to sebepřijetí a úplně stejně tak i přijetí toho druhého. Autenticita. Je to žití v naprosté lásce. Děkuji za to.

Jógujeme v Újezdě u Brna. Dojít, či dojet může každý z Brna, Sokolnic, Otnic, Žatčan, Telnice, Lovčiček, Bošovic, Hostěrádek....

Pro začátečníky i pokročilé

Zatím jsem nedospěla k závěru, že je nutné dělit lekce na pokročilé a začátečníky. Naopak mě to stále vede k tomu, že všichni spoluvytváříme určitou energii, která je nám prospěšná. 

Začátečník se nemusí bát, že nebude stíhat a pokročilý zase nebude mít pocit, že ho někdo brzdí.

Proč? Protože pojítko toho všeho je náš DECH. Možná máme pocit, že je to samozřejmost. Ale dnešní zrychlená doba nás nutí dýchat jen na povrchu a tím pádem vůbec nevyužívat celou kapacitu plic. 

Cílem je samozřejmě cesta. Cesta ke spokojenosti a přenesení tohoto dechu a vlídného pohybu zpět do života. Lekce jsou všem otevřené. 

Cena  200 kč/lekce

Cesta může vést do vlastního středu, odkud vychází váš přirozený pohyb a směr.

Individuální lekce

Miluji všechny lekce. Ty individuální jsou šité přímo na vás. Nejprve začneme rozvíjet techniku dechu a postupně do ní vložíme pohyb.

Zde je pro některé výhodou, že tempo si určujete vy sami. Věnuji se přímo vašemu tělu a jeho postupnému zapojení středu a následnému uvolnění. Plyneme v dechu a pohybu. 

Cílem je přenesení všeho z podložky do vašeho života.

Cena 1000 kč/lekce

Jógová dílna 9-12.00

Jednou měsíčně, v sobotu, se můžeme setkat v "jógové dílně". Zde se budeme věnovat určitému jógovému tématu podrobněji.

Opět přes rozvíjení dechu se dostaneme k jádru určitého pohybu.

Samozřejmě si pak dáme kávu a bábovku:-)

Cena 500 kč/3 hod.

Jóga víkendy

Občas je skvělé někam vyjet a poodstoupit od naší všední rutiny s partou podobně naladěných lidí. Jóga víkendy beru jako transformační, jelikož je to doslova odvaz! Krom jógy trošku vystupujeme i z naší komfortní zóny, v podobě nevšedních tanečků, či dětských her. Jsem vděčná, že to můžu trávit právě s vámi. Je mi v tom krásně...

Nastávající JÓGA VÍKEND:

"Cesta k SOBĚ"

penzion Slunečnice 10.-12.5.2024

Osobní rozvoj, konzultace

Jednou mi můj švagr řekl: "Ty vše moc rozebíráš." A měl pravdu. Vždy mě bavilo jít až na dřeň, najít jakousi hloubku a zkoumat, proč se věci mají právě takto.

Vše může být jinak než si myslíme a jediná jistota je vlastně neustálá změna.

Mohu Vám poskytnout jiný úhel pohledu. I když na tu svoji pravdu a cestu k sobě si nakonec dojdeme jenom my sami. 

Není to někdy komfortní a lehké. Přesto jsem přesvědčena, že pokud chceme žít naplněný život, je nutné žít ho ve své pravdě. Ne, nedostanete pilulku nebo zázračnou masáž. Jde o jistou míru práce na sobě a tu za vás určitě nikdo neudělá.

V dnešní době se o tom fakt hodně mluví, ale někdy dost málo se to žije. 

Věřím v to, že jak já sama nahlížím na svět a na sebe, můžu ho tím celý změnit.

Masáže


Doplnění energie, uvolnění, odstup a návrat k sobě...

Čítárna

Většinou čteme před spaním a nevím jak vy, ale já po chvilce usínám. Číst přes den je přece blbý, ne? Právě, že ne, vůbec! Řekla bych, že v dnešní zrychlené době, kdy máme pocit, že musíme využít každou vteřinu, je umění právě se zastavit.

Každou středu od 17.- 19.00 hod. je zde možnost dojít do čítárny....

Vstup - dobrovolný příspěvek Jógovničce